·  TEL. 93 349 39 39 · EMAIL escola@eclosa.com
 · 

Notícies

JUDO RESULTATS 2018-2019

11-10-2019

JUDO BUSHIDO RESUM TEMPORADA 2018/19

 

  • 2 JUDOQUES CLASSIFICATS PER A DISPUTAR EL CAMPIONAT DEL MÓN I D'EUROPA.

 

  • TROFEU "CAMPIONS" MUNDO DEPORTIVO AL MILLOR CLUB DE JUDO DE CATALUNYA

 

  • 3 MEDALLES COPES D'EUROPA:
  • 3 BRONZES

 

  • 4 MEDALLES ALS CAMPIONATS D'ESPANYA:
  • 1 OR
  • 3 BRONZES

 

  • 9 MEDALLES A SUPERCOPES/COPES  ESPANYA:
  • 2 ORS
  • 1 ARGENT
  • 6 BRONZES

 

  • 5 MEDALLES A LES FASES SECTORS DELS CAMPIONATS D'ESPANYA:
  • 2 ARGENTS 
  • 3 BRONZES

 

  • 21 MEDALLES CAMPIONATS DE CATALUNYA :
  • 8 ORS
  • 7 ARGENTS
  • 6 BRONZES

 

 

 

  • 45 MEDALLES A COPES-SUPERCOPES-RANKINGS DE CATALUNYA
  • 16 ORS
  • 11 ARGENTS 
  • 18 BRONZES

 

  • 40 MEDALLES CAMPIONTAS ESCOLARS DE BARCELONA:
  • 11 ORS
  • 14 ARGENTS
  • 15 BRONZES

 

  • 55 MEDALLES A TROFEUS AMISTOSOS
  • 25 ORS
  • 10 ARGENTS
  • 20  BRONZES

 

  • 3 CINTURONS NEGRES NOUS I TRES CINTURONS NEGRES TERCER DAN.

 

 

 RESULTATS

 

EUROPA UNIVERSITARI COIMBRA (PORTUGAL)

IKER BLANCO (-73)                                                          1ª RONDA

 

COPA EUROPA JUNIOR PRAGA (REP. CHECA)

ILIA KHABULIANI (-90)                                                     5º

SANDRA SERAPIO (-57)                                                    9º

 

CAMPIONAT EUROPA JUNIOR SOFIA (BULGARIA)

ILIA KHABULIANI (-90)                                                     2ª RONDA

 

SUPERCOPA ESPANYA JUNIOR VALENCIA

ILIA KHABULIANI (-90)                                               OR

SANDRA SERAPIO (-57)                                               BRONZE

JULIA RIBERA (-57)                                                          9ª

USHBA KHABULIANI (-81)                                                1ª RONDA                

 

SUPERCOPA ESPANYA SENIOR PAMPLONA

ILIA KHABULIANI (-90)                                               ARGENT

IKER BLANCO (-73)                                                      BRONZE

SANDRA SERAPIO (-57)                                               BRONZE

MARC RAMÍREZ (-60)                                                        9º

GIO BENDELIANI (-73)                                                     1ª RONDA

JOAN TUDELA (-90            )                                              1ª RONDA    

 

SUPERCOPA ESPANYA SUB-18 VIGO

ALEX HERRERO (-60)                                                      13º

 

COPA EUROPA SENIOR MALAGA

ILIA KHABULIANI (-90)                                                    9º

 

MEMORIAL RAUL CALVO EQUIPS (CÁDIZ)

SELECCIÓ ESPANYOLA ABSOLUTA                             ARGENT

AMB ILIA KHABULIANI (-90)

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SENIOR

GIO BENDELIANI (-73)                                                OR

GEMMA BALLESTEROS (-57)                                       BRONZE

BIANKA RAMÓN (-52)                                                      5ª

ALEX HERRERO (-60)                                                      5º

IKER BLANCO (-73)                                                         5º

ROGER VÁZQUEZ (-90)                                                   5º

MARC RAMÍREZ (-60)                                                      7º

JULIA RIBERA (-57)                                                         1ª RONDA

JOAN TUDELA (-81)                                                         1ª RONDA

 

SUPERCOPA ESPANYA SUB-21 GRAN CANÀRIA

SANDRA SERAPIO (-57)                                                  7ª

 

CAMPIONAT EUROPA SUB-23 GYOR (HUNGRIA)

ILIA KHABULIANI (-90)                                                  1ª RONDA

 

COPA CATALUNYA SUB-18

 

ALEX HERRERO (-60)                                                  BRONZE

MINA VÁZQUEZ (-70)                                                  BRONZE

MERITXELL TUDELA (-63)                                           BRONZE

YERAY RODRÍGUEZ (+81)                                               5º

ANNA DONADEU (-44)                                                    7ª

ISABEL QUEROL (-48)                                                    7ª

ALEJANDRO MOYA (-66)                                                 7º

LAIA MARTÍNEZ (-70)                                                     7ª

MARC MARTÍN (-50)                                                       1ª RONDA

ROGER TARIFA (-60)                                                      1ª RONDA

 

COPA CATALUNYA SUB-15

JÚLIA VÁZQUEZ (+63)                                               OR

FRANK PINEDA (-60)                                                  ARGENT

TORNIKE LIPARTELIANI (-60)                                         5º

GIORGI LIPARTELIANI (-46)                                           1ª RONDA

 

FASE SECTOR EST CAMPIONAT ESPANYA SENIOR

GIO BENDELIANI (-73)                                              ARGENT

ILIA KHABULIANI (-90)                                             BRONZE

SANDRA SERAPIO (-57)                                                 7ª

 

VILA DE FALSET SUB-13

 

IKER BLÁNQUEZ (-30)                                               OR

ZURAB SANAIA (-38)                                                 OR

ALEX McCARTHY (-47)                                              OR

ROI LÓPEZ (-30)                                                        BRONZE

MARTA CLOSA (-34)                                                      5ª

 

 

VILA DE FALSET SUB-11

 

NIL MANCHEÑO (-30)                                               OR

TSOTNE LIPARTELIANI (-30)                                   ARGENT

MIGUEL CORTÓN (-47)                                             ARGENT

AINHOA NOGUEIRA (-26)                                         BRONZE

SILVIA McCARTHY (-30)                                           BRONZE

SOFIA RUBIO (-34)                                                   BRONZE

ORIOL LÓPEZ (-38)                                                   BRONZE

NIKOLOV PANGANI(-47)                                          BRONZE

ANNA CLOSA (-26)                                                        5º

PEDRO NOGUEIRA (-26)                                                7º

ALEXANDRE KAVJARADZE                                              7º

 

COPA CATALUNYA SUB-21

ILIA KHABULIANI (-100)                                           OR

ALEX HERRERO (-60)                                                 ARGENT

SANDRA SERAPIO (-57)                                            ARGENT

GEMMA BALLESTEROS (-57)                                     BRONZE

JÚLIA RIBERA (-57)                                                   BRONZE

ROGER VÁZQUEZ (-90)                                              BRONZE

MERITXELL TUDELA (-63)                                            

USHBA KHABULIANI (-81)                                             5º

ANDREU QUEROL (-60)                                                 9º

 

COPA MOIANÈS SUB-13

 

IKER BLÁNQUEZ (-30)                                             OR

ZURAB SANAIA (-38)                                               ARGENT

MARTA CLOSA (-30)                                                BRONZE

ALEX McCARTHY (-47)                                                 5º

ROI LÓPEZ (-30)                                                         5º

RAUL MONTÁÑEZ (-50)                                                7º

 

SUPERCOPA ESPANYA SUB-18 PAMPLONA

ALEX HERRERO (-60)                                                  2ª RONDA

 

COPA ESPANYA SUB-15 GRANADILLA (TENERIFE)

GIORGI LIPARTELIANI (-46)                                       7º

TORNIKE LIPARTELIANI (-60)                                     9º

FRANK PINEDA (-60)                                                  9º

 

 

 

 

 

COPA ESPANYA SUB-18 GRANADILLA (TENERIFE)

YERAY RODRÍGUEZ (+90)                                             5º

ALEJANDRO MOYA (-66)                                               3ª RONDA

ALEX HERRERO (-60)                                                   2ª RONDA

MARC MARTÍN (-50)                                                     1ª RONDA

MERITXELL TUDELA (-63)                                             1ª RONDA

 

EXAMEN CINTURO NEGRE

GUILLEM FORNÀS                                                     3è DAN          APTE

IKER BLANCO                                                            3è DAN          APTE

NOELIA GONZÁLEZ                                                   3è DAN          APTE

ALEX HERRERO                                                          1r DAN          APTE

ALEJANDRO MOYA                                                    1r DAN          APTE

ANDREU QUEROL                                                      1r DAN          APTE

 

CAMPIONAT D'ESPANYA ABSOLUT (CÀCERES)

GIO BENDELIANI (-73)                                                   BRONZE

 

COPA ESPANYA SUB-21 TORTOSA                  

ILIA KHABULIANI (-90)                                             OR

SANDRA SERAPIO (-57)                                             BRONZE

ROGER VÁZQUEZ (-90)                                                  5º

ALEJANDRO MOYA (-66)                                                 2ª RONDA

GEMMA BALLESTEROS (-57)                                          1ª RONDA

ALEX HERRERO (-60)                                                     1ª RONDA

 

COPA ESPANYA SUB-15 TORTOSA

 

JULIA VÁZQUEZ (+63)                                               BRONZE

GIORGI LIPARTELIANI (-46)                                          1ª RONDA

FRANK PINEDA (-60)                                                     1ª RONDA

TORNIKE LIPARTELIANI (-60)                                        1ª RONDA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SUB-21

ILIA KHABULIANI (-100)                                           OR

ROGER VÁZQUEZ (-90)                                               ARGENT

GEMMA BALLESTEROS (-57)                                      ARGENT

JULIA RIBERA (-57)                                                    BRONZE

SANDRA SERAPIO (-57)                                                  5ª

ALEX HERRERO (-60)                                                      5º

USHBA KHABULIANI (-81)                                               5º

MERITXELL TUDELA (-63)                                               7º

 

 

COPA D'EUROPA SUB-18 FOLLONICA (ITALIA)

ALEX HERRERO (-60)                                                      1ª RONDA

 

FASE SECTOR EST CAMPIONAT D'ESPANYA SUB-21

SANDRA SERAPIO (-57)                                                 ARGENT

GEMMA BALLESTEROS (-57)                                          BRONZE

JULIA RIBERA (-57)                                                        BRONZE

ROGER VÁZQUEZ (-90)                                                       5º

 

SUPERCOPA ESPANYA SENIOR BARCELONA

 

GIO BENDELIANI (-66)                                                OR

IKER BLANCO (-73)                                                          5º

SANDRA SERAPIO (-57)                                                   7ª

JOAN TUDELA (-81)                                                          7º

MARC RAMÍREZ (-60)                                                      9º

 

COPA D'EUROPA SUB-18 FUENGIROLA (MALAGA)

ALEX HERRERO (-60)                                                      1ª RONDA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SUB-18

 

YERAY RODRÍGUEZ (+81)                                           ARGENT

ALEX HERRERO (-60)                                                   BRONZE

MERITXELL TUDELA (-63)                                           BRONZE

ROGER TARIFA (-60)                                                        9º

ALEJANDRO MOYA (-66)                                                  1ª RONDA

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA SUB-15

JÚLIA VÁZQUEZ (+63)                                                OR

FRANK PINEDA (-60)                                                   BRONZE

TORNIKE LIPARTELIANI (-60)                                          9º

GIORGI LIPARTELIANI (-46)                                            1ª RONDA

 

CAMPIONAT D'ESPANYA SUB-21(ALCALÁ DE HENARES)

ILIA KHABULIANI (-90)                                             OR

SANDRA SERAPIO (-57)                                                 7ª

GEMMA BALLESTEROS (-57)                                           9ª

 

 

 

 

COPA CATALUNYA BENJAMÍN

                                                                                                                            

HAOJIE MAO (-30)                                                     OR

SILVIA McCARTHY (-30)                                            OR

XIANG WANG (-30)                                                    OR

ERIK FOZ (-35)                                                           OR

PEDRO NOGUEIRA (-30)                                            ARGENT

ALEXANDRE KAVJARADZE (-30)                                ARGENT

TSOTNE LIPARTELIANI (-35)                                     ARGENT

ORIOL LÓPEZ (-35)                                                    ARGENT

NIKOLOZ PANGANI (-45)                                           ARGENT

ALEJANDRO SÁNCHEZ (-45)                                       ARGENT

ANNA CLOSA (-25)                                                      BRONZE

AINHOA NOGUEIRA (-25)                                           BRONZE

XAVIER ALEIX CORO (-35)                                          BRONZE

HAO XUAN HUANG (-35)                                             BRONZE

NIL MANCHEÑO (-35)                                                  BRONZE

SOFIA RUBIO (-35)                                                      BRONZE

 

COPA CATALUNYA ALEVÍN

                                                                                                                            

IKER BLÁNQUEZ (-30)                                                   OR

MARTA CLOSA (-35)                                                      OR

ZURAB SANAIA (-40)                                                     OR

ALEX McCARTHY (-50)                                                  OR

SHENG WANG (-45)                                                      BRONZE

RAUL MONTÁÑEZ (-50)                                                 BRONZE

 

COPA D'EUROPA SUB-21 COIMBRA (PORTUGAL)

ILIA KHABULIANI (-90)                                                 BRONZE

SANDRA SERAPIO (-57)                                                     1ª RONDA

 

SUPERCOPA DE CATALUNYA SUB-15

JÚLIA VÁZQUEZ (+63)                                                   OR

FRANK PINEDA (-60)                                                      ARGENT

TORNIKE LIPARTELIANI (-60)                                             1ª RONDA

 

SUPERCOPA DE CATALUNYA SUB-18

 

MERITXELL TUDELA (-63)                                             ARGENT

ALEX HERRERO (-60)                                                    BRONZE

YERAY RODRÍGUEZ (+81)                                                 5º

MARC MARTÍN (-55)                                                         1ª RONDA

ROGER TARIFA (-60)                                                        1ª RONDA

ALEJANDRO MOYA (-66)                                                   1ª RONDA

 

 

CAMPIONAT DE CATALUNYA DE VETERANS

GUILLEM FORNÀS (-81 M1)                                         ARGENT

 

COPA D'EUROPA SUB-21 LIGNANO (ITALIA)

ILIA KHABULIANI (-90)                                               BRONZE

SANDRA SERAPIO (-57)                                                   1ª RONDA

 

COPA DE CATALUNYA SENIOR

GEMMA BALLESTEROS (-57)                                      OR

OTARI TALAKHASHVILI (-60)                                    OR

AMAI SÁNCHEZ SÁNCHEZ (-60)                                 OR

GIO BENDELIANI (-73)                                               BRONZE

IKER BLANCO (-73)             &

 

INICI  FANTÀSTIC TEMPORADA 2019/2020

VEGEU L'APARTAT DE FOTOS


Xarxes socials: